Pagaidu / pastāvīgie moduļtilti 

Acrow® pagaidu/pastāvīgie moduļtilti tiek ražoti Amerikas Savienotajās Valstīs. Šo tiltu konstrukcija pamatojas uz uzņēmuma patentēto tērauda moduļu platformu tehnoloģiju. Acrow tiltu moduļu sistēma ir viegli pielāgojama dažādām inženierbūvēm, lai ātri un efektīvi uzbūvētu tiltu ar nepieciešamo garumu, platumu un nestspēju. Tiltu efektīvā moduļu sistēma ļauj tos izmantot dažādos inženierrisinājumos un pielietojumos. Acrow tilti tiek izstrādāti un izgatavoti, ievērojot augstākos kvalitātes standartus, materiālus un profesionālo meistarību. Acrow speciālistiem ir dziļas tehniskās zināšanas un plaša projektu vadības pieredze moduļtiltu ražošanā, piegādē un uzstādīšanā.

Acrow® 700XS tiltu konstrukcijas var izmantot autoceļu, dzelzceļu un gājēju tiltiem. Eiropas Savienībā šīm konstrukcijām ir iegūts Tehniskais apstiprinājums no Ceļu un tiltu pētniecības institūta Polijā Nr AT/2009-03-2487. Galvenie tilta elementi (moduļi) ir tērauda kopņu paneļi, kuri būvlaukumā tiek savstarpēji savienoti. Lai izgatavotu un uzbūvētu tilta konstrukciju, kas būtu piemērota konkrētā projekta prasībām, konfigurācijas modulī maina tā nestspējas diapazonu uz augstāka vai zemāku slodzes izturības pakāpi. Izmantojot Acrow moduļtiltu sistēmu var uzbūvēt gan vienlaiduma, gan vairāklaiduma konstrukcijas tiltus. Vairāklaidumu tiltus būvē kā vienlaidus nepārtrauktu konstrukciju, kas sastāv no vairākiem atsevišķiem laidumiem, kuri galarezultātā tiek savienoti savā starpā. Atsevišķo montāžas elementu atkārtojamība ir pagaidu tiltu Acrow® 700XS papildus priekšrocība. Piemēram, lai uzbūvētu līdzīgas nestspējas tradicionālās konstrukcijas tiltu, ir nepieciešami mēneši, kvalificēts darbaspēks un smagā būvniecības tehnika, turpretī Acrow moduļtiltu var samontēt un uzstādīt dažu stundu vai dienu laikā. Montāžu var veikt vairāku strādnieku brigāde ar vienkāršiem instrumentiem un celtnis, ar kuru konstrukciju novieto uz balstiem.

Moduļtiltu konstrukcijas izgatavo no augstas izturības tērauda un tās aizsargā pret koroziju ar karsto cinkošanu. Cinka pārklājuma 610g/m2 biezumus ir min. 42 mikroni un tas nodrošina tilta konstrukcijas ilgstošu aizsardzību pret nelabvēlīgiem laika apstākļiem.

Acrow® 700XS moduļtiltu īsais montāžas laiks ir galvenais faktors, kas nepieciešams, lai ātri īstenotu remontdarbus esošās inženierbūvēs vai arī operatīvi reaģētu ārkārtas situācijās, piemēram, dabas katastrofu radītu seku novēršanā. Acrow® tilts projektēts un konstruēts pastāvīgai lietošanai, bet to var izmantot arī kā pagaidu risinājumu. Daudzos gadījumos, Acrow® pagaidu tilti ir strādājuši tik labi, ka pēc klienta pieprasījuma, tie turpina kalpot ilgtermiņā.

Acrow® moduļtilti ir plaši pazīstami visā pasaulē, visās klimata joslās un to konstrukcijas kalpo droši un efektivi. Papildus savai konstruktīvajai stiprībai un izturībai, Acrow® tilti tiek ļoti augsti novērtēti par to, ka tos ir viegli uzstādīt. Visbiežāk Acrow® ātri samontējamie moduļtilti tiek izmantoti kā pagaidu tilti apvedceļiem būvlaukumos vai tiltu remontdarbu laikā drošai satiksmes organizācijai. Šīs efektīvās tiltu konstrukcijas nodrošina drošu braukšanu autobraucējiem, atvieglo satiksmes plūsmu, kā arī aizsargā celtniekus, gājējus un velobraucējus.

Acrow® tiltus var iegādāties gan pastāvīgu tiltu būvniecībai, gan arī tikai iznomāt uz noteiktu celtniecības darbu laiku.

Projektu vadītāji:

Oskars Mednis

Mob.tālr. +371 22 043 990

E-pasts: oskars.mednis@viacon.lv

 

Jānis Melnis

Mob.tālr. +371 20 247 209

E-pasts: janis.melnis@viacon.lv