VIEDIE SOLI UN MAZĀS ARHITEKTŪRAS FORMAS AR SAULES BATERIJĀM GUDRĀM PILSĒTĀM.

 Aktuāli! Viedie roku dezinfekcijas līdzekļa dozatori: BASIC, BASIC+ un BASIC+ ar InfoKiosku.

Modelis BASIC – augstākās kvalitātes materiāli un progresīvās tehnoloģijas padara katru piegādāto izstrādājumu unikālu. Roku dezinfekcijas dozatoru var darbināt ar saules enerģiju, ja tas uzstādīts ārpus telpām. Tam ir automātisks dezinfekcijas līdzekļu dozētājs, aprīkots ar sensoru, kas automātiski aktivizējas brīdī, kad rokas tiek novietotas zem dozēšanas sprauslas izsmidzinot pareizu šķidruma daudzumu. Pateicoties saziņai ar mākoni, ierīce savāc un automātiski nosūta informāciju par pudelē esošā šķidruma daudzumu, kas ļauj tvertni vienmēr turēt uzpildītu.

Modelis BASIC+ ir nedaudz platāks par modeli BASIC, tam ir divas dezinfekcijas līdzekļa sprauslas, kas ļauj vieglāk piekļūt dozatoram un ļauj to izmantot diviem lietotājiem vienlaicīgi. Īpaši noderīgi intensīvi apmeklētās vietās.

Dozatori ar InfoKiosku ir vismodernākais modelis. Papildus dezinfekcijai, tas nodrošina arī attālināti pārvaldīta audio atskaņošanas un e-ziņu parādīšanas iespējas, kas arī izglīto un sazinās ar video un audio palīdzību, kam var piekļūt no attāluma un mainīt informāciju.

SEEDiA Future jeb Nākotnes sols ir līderis dizainā un inovācijās. Tā vienkāršotā, minimālā konstrukcija nodrošina universālu izmantošanu, sols ir lieliski piemērots mūsdienu lielveikaliem un rūpnieciskām interjera telpām. Sānu LED lampas pielāgo savas krāsas apkārtnei, piešķirot solam pamanāmību un veidojot jaunus gaismas akcentus vidē. Prestižajā un inovatīvajā Future līnijā ir arī viedais pilsētas Infokiosks jeb “ziņojumu dēlis”, kas aprīkots ar enerģiju taupošu e-avīzes ekrānu. Tā ir vieta saziņai ar iedzīvotājiem pilsētvidē, ļaujot apkopot viņu viedokli par pilsētas ergonomisko situāciju.

SEEDiA City unikālā konstrukcija un pilsētnieciskais raksturs izpaužas tās modulārajā dizainā, ļaujot to uzstādīt 3 dažādās konfigurācijās. LED gaisma to izceļ pilsētas vidē. City ir izstrādājums, kurš ir ilgu meklējumu rezultāts, lai atrastu jaunu un pievilcīgu veidu, kā prezentēt novatorisko dizainu. SEEDiA City ir izstrādāts dizains City Trash Can atkritumu tvertnēm pēc tam, kad esam vērojuši pilsētu reālās vajadzības – atkritumu līmeņa uzraudzību komunālo pakalpojumu sniedzējiem un iedzīvotājiem, lai palīdzētu viņiem izmest atkritumus neaizpildītās tvertnēs. Dizains ir pielāgots ikoniskajai City līnijai, kuru iecienījuši lietotāji, saglabājot izskatu bez ārējiem stiprinājumiem.

SEEDiA Urban viss ir saistīts ar funkcionalitāti. Apvienojot mūsdienu funkcijas un nepieciešamos pilsētas elementus, piemēram, velosipēdu novietnes un solus, ir izveidots pārliecinošs produkts parkiem un pilsētu laukumiem. Vēl viena Urban priekšrocība ir izturīgie un augsti kvalitatīvie konstrukcijas materiāli.

SEEDiA sabiedriskā transporta pieturvietu nojumes ir no enerģijas neatkarīgas pilsētas ierīces, kas nodrošina informatīvas un multimediju funkcijas iedzīvotājiem, kā arī aizsargā no ārējiem pilsētas un klimatiskajiem faktoriem. Pateicoties īpašai enerģijas pārvaldībai un ‘mākoņa’ komunikācijai, autobusu novietne var strādāt visu gadu, neatkarīgi no tā, vai saule to sasniedz. Iebūvētie mobilie lādētāji, viedais LED apgaismojums, skaļruņi, e-ziņu ekrāni un viedie bezvadu interneta pieslēguma punkti ļauj reālajā laikā komunicēt ar pasažieriem un uzlabot pašvaldību sniegto pakalpojumu efektivitāti.

Katrs SEEDiA zīmola produkts nosūta datus uz speciāli izstrādātu tīmekļa informācijas paneli. Pateicoties iegūtajai informācijai, mēs varam nodrošināt paredzamu apkopi klientiem, attālināti kontrolējot katru ierīci.

 

Projektu vadītājs:

Dzintars Ruša

Mob.tālr. +371 28 456 773

E-pasts: dzintars.rusa@viacon.lv