Sīkfailu politika
Šī lapa apraksta mūsu sīkdatņu politiku www.viacon.lv. Ja jūs nepieņemat šo Sīkfailu politiku, lūdzu, nelietojiet šo vietni.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes

Sīkfaili ir mazi teksta faili, kurus jūsu pārlūkprogrammā saglabā jūsu datorā. Viņi tiek izmantoti daudzām lietām, piemēram, atceroties, vai esat iepriekš apmeklējis vietni, lai jūs joprojām būtu pieteicies, vai arī palīdzētu mums noteikt, cik jaunu vietņu apmeklētāju mēs katru mēnesi saņemam. Tie satur informāciju par datora lietošanu, bet neietver personisko informāciju par jums (piemēram, tie neuzglabā jūsu vārdu). Papildu informāciju par sīkdatnēm, kā arī kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt mājaslapāwww.aboutcookies.org.

Mēs izmantojam trafika žurnālu sīkfailus, lai noteiktu, kuras lapas tiek izmantotas. Tas palīdz mums analizēt datus par tīmekļa vietņu datplūsmu un uzlabot mūsu vietni, lai to pielāgotu klientu vajadzībām. Šo informāciju mēs izmantojam tikai statistiskās analīzes nolūkos, pēc tam dati tiek noņemti no sistēmas.

Kopumā sīkfaili palīdz mums nodrošināt labāku vietni, ļaujot mums pārraudzīt, kuras lapas jums ir noderīgas un kuras jums nav. Sīkdatne nekādā veidā nedod mums piekļuvi jūsu datoram vai jebkādai informācijai par jums, izņemot datus, kurus vēlaties kopīgot ar mums.

Jūs varat izvēlēties pieņemt vai noraidīt sīkfailus. Lielākā daļa tīmekļa pārlūkprogrammu automātiski pieņem sīkfailus, taču jūs parasti varat mainīt sava pārlūka iestatījumu, lai, ja vēlaties, atteiktos no sīkfailiem. Tas var liegt jums pilnībā izmantot vietnes priekšrocības.