ViaCon attīsta, ražo un pārdod pilnu produktu klāstu infrastruktūrai. Mēs ražojam savas saskrūvējamās rievotā tērauda konstrukcijas, tērauda un plastmasas caurules drenāžai, notekcaurulēm, kanalizācijai utt. Mēs tirgojam pilnu ģeosintētisko materiālu klāstu; ģeotekstilu, ģeorežģus, ģeomembrānas un citus produktus infrastruktūras projektiem.

ViaCon tika izveidots Zviedrijā 1986. gadā un līdz pat šai dienai esam tirgus līderi un esam izveidojuši pārstāvniecības 16 Eiropas valstīs. Infrastruktūras sektors tiek nepārtraukti attīstīts un pilnveidots . Jaunu tehnoloģiju un materiālu izstrādāšana paceļ jaunā līmenī arī vides prasības infrastruktūras objektiem. ViaCon ir augsta kompetence un elastība visā, ko mēs darām.

ViaCon – novatoriskās infrastruktūras piegādātājs.

Vairāk kā 20 gadus pavadot šajā biznesā, mēs esam iemācījušies, ka nav standarta projektu. Katram projektam un klientam ir savas vajadzības. Mūsu uzdevums un izaicinājums ir atrisināt problēmas ātri un ekonomiski. ViaCon grupā ir vairāki prasmīgi un pieredzējuši inženieri, kuri ir gatavi atrisināt klienta lielās vai mazās problēmas. ViaCon var būt jūsu konsultants, piegādātājs un darba uzņēmējs.

Mums ir risinājumi!

Lai uzzinātu vairāk, lūdzu, skatīt linku:
http://www.viacongroup.com